Budownictwo i architektura : Downtown Cleveland Plan / Gustafson Guthrie Nichol

Dzięki uprzejmości Gustafsona Guthriego Nichola Architektura krajobrazu z siedzibą w Seattle Gustafson Guthrie Nichol ostatnio pracowała nad zgłoszeniem do Śródmiejskiego Planu Cleveland i mamy szczęście udostępnić materiał naszym czytelnikom.
Przeczytaj po przerwie na opis architektów i dodatkowe zdjęcia.
Gustafson Guthrie Nichol pracuje nad ożywieniem miejskiego serca Cleveland w stanie Ohio poprzez dwa katalityczne projekty: Cleveland Medical Mart and Convention Center oraz Connecting Downtown Cleveland Plan.
Koncentrują się one na Mall i Civic District, pierwotnie zaprojektowanym w 1903 r.
Przez Group Plan Commission, która obejmowała architekta Daniela Burnhama, i stanowią rzadki przykład skonstruowanego, istniejącego planu Burnhama z głównymi i proporcjami ujawniającymi zaangażowanie Burnhama w Plan McMillana dla National Mall w Waszyngtonie.
Praca Gustafsona Guthriego Nichola przywraca wiele z pierwotnie zaplanowanych relacji osiowych, które zostały zmodyfikowane w ciągu ostatnich 100 lat, i łączy współczesne założenia urbanistyczne z tymi z Pięknego Ruchu Miasta, w których skupiono się na: porządku, systemie i rezerwie .
a także.
cyrkulacja, higiena i sztuka ..
Gustafson Guthrie Nichol postrzega ożywioną Grupę Planów jako dzielnicę demonstracyjną dla zaangażowania Cleveland w innowacje techniczne, zdrowie środowiskowe, jakość wody i jakość życia w Downtown Cleveland.
Wizja podkreśla znaczenie poprawy centrum miasta.
zamiast jego peryferii.
i ustanawia wyraźną tożsamość dla dużych otwartych przestrzeni w centrum rdzenia, w tym Placu Publicznego jako.
serca.
miasta, zjednoczone obywatelskie centrum handlowe jako obywatelska dusza , a jezioro Lake Erie jako miejsce ucieczki od celu .
Zalecenia obejmują jasną definicję dzielnicy obywatelskiej jako terenu demonstracyjnego, który obejmuje inicjatywy miejskie, w tym pełne ulice, zielone ulice, oświetlenie LED, uzdatnianie wody burzowej, ulepszone połączenia dla pieszych, Green City Blue Lake, Clean Cleveland i Cleveland Public Art.
Wizja obejmuje także dramatyczny lifting w historycznym budynku sądu i ratuszu, poprzez wymianę istniejących parkingów na zielony park publiczny, który poprawia dostęp do nabrzeża.
Dzięki uprzejmości Gustafsona Guthriego Nichola Współpracując z LMN Architects w Seattle, Gustafson Guthrie Nichol ukończył projekt ramowy dla dwóch z trzech bloków wzdłuż centrum handlowego, które są obecnie budowane w ramach Cleveland Medical Mart and Convention Centre.
Projekt stworzy centrum dla salonów produktów medycznych i targów podobnych do Chicago Merchandise Mart i obsługiwanych przez tego samego klienta.
Plan Vision dla dalszych ulepszeń obejmuje dodatki do trzeciego centrum handlowego, aby stworzyć zjednoczone, pojedyncze centrum handlowe; oświetlenie w celu podkreślenia istniejących historycznych budynków; nowy plac handlowy przy Mall na 3rd Street; i seria elastycznych programów.
pokoi.
które zapewniają sekwencję mniejszych doświadczeń wzdłuż krawędzi centrum handlowego i stwarzają możliwości sąsiednich działań budowlanych, które wpływają do centrum handlowego.
Są one programowane z wymiennymi wyświetlaczami zewnętrznymi, spektaklami, ogrodami demonstracyjnymi, miejskimi placami zabaw i mniejszymi miejscami do siedzenia.
Dzięki uprzejmości Gustafsona Guthriego Nichola Plany wizji są nadzorowane przez współczesną Komisję Planów Grupowych złożoną z liderów biznesu Cleveland, architektów i urbanistów; Komisja wyda zalecenia burmistrzowi Cleveland w połowie lutego.
[patrz też: rury studzienne, projekt przyłącza wodociągowego cena, instalacja elektryczna w domu drewnianym ]

Powiązane tematy z artykułem: instalacja elektryczna w domu drewnianym projekt przyłącza wodociągowego cena rury studzienne