Architektura i nowoczesne budownictwo – Bronx Public Farm and Orchard / Alexandros Avlonitis

Dzięki uprzejmości Alexandros Avlonitis Alexandros Propozycja Avlonitis na 2008 r.
Jest programem dla rynku miejskiego w pobliżu Castle Hill w The Bronx, NYC.
Czym jesteśmy, co jemy.
Projekt odpowiada na rosnącą liczbę ludności migrującej z obszarów wiejskich do miast zurbanizowanych.
Ta zmiana demograficzna, która według szacunków osiąga 80% w ciągu 50 lat, podważa normy produkcji żywności na całym świecie.
Z mniejszą populacją bezpośrednio odpowiedzialną za rolnictwo, produkcja żywności staje się coraz bardziej uprzemysłowiona z dodatkowym obciążeniem transportem niezbędnym do utrzymania jej w świeżości.
Propozycja projektu Avlonitis dotyczy stworzenia wspólnej i zbiorowej kultury żywnościowej w środowisku miejskim, w którym ludzie nie mogą pozwolić sobie na ekologiczne i odżywcze produkty.
Czytaj dalej po przerwie, aby uzyskać więcej informacji i zdjęć na temat tego projektu.
Wniosek ma na celu stworzenie wspólnot żywnościowych i zbudowanie odporności na niezdrowe nawyki żywieniowe, niedożywienie i utratę kultury żywności.
Propozycja architektoniczna ma na celu stworzenie krajobrazu, który przy zachowaniu istniejących właściwości i warunków przestrzennych witryny.
Obudowy są zaprojektowane z tanią, nadającą się do wielokrotnego użytku i łatwo dostosowującą się konstrukcją, taką jak rusztowania i kontenery, z których wszystkie są wystarczająco elastyczne, aby mogły funkcjonować w każdej z trzech stref określonych we wniosku.
Dzięki uprzejmości Alexandros Avlonitis Koncepcja zaczyna się od manipulowania na ziemi istniejących plam na terenie, rozwijania dywanów w tych obszarach, które zostaną przekształcone w ogrody z funkcjonującymi gruntami pod uprawę i dystrybucję roślin.
Dzięki temu, że ziemia staje się rośliną uprawną, środowisko miejskie może zostać przekształcone w obszar rolniczy i rolniczy.
Strefa wniosku jest obszarem, który ma całą infrastrukturę i funkcje komercyjne wniosku, od lokalnych produktów i rynków kwiatowych po festiwale żywności, seminaria kulinarne i inne działania społeczne, które angażują i wspierają sąsiedztwo.
Dzięki uprzejmości Alexandros Avlonitis Zone 2 projektu jest sadem publicznym.
Ten park drzew jest miejscem spotkań i spotkań towarzyskich, a także uczenia się, gdzie można zbierać plony na rynek.
Strefa 3 to strefa rolnicza, w której dostępne są łaty użytkowe i grunty orne dla miejscowych rolników, aby mogli się rozwijać i ostatecznie sprzedawać swoje uprawy.
Dzięki uprzejmości Alexandros Avlonitis Nie tylko ogród społecznościowy, propozycja to rolniczo rozwinięty park rolny, w którym użytkownicy łączą się ze sobą, skąd pochodzi ich jedzenie i mogą ponownie zdobyć uznanie dla swojego odżywiania i ziemi.
Dzięki uprzejmości Alexandros Avlonitis
[przypisy: projekt przyłącza wodociągowego cena, olx łódzkie, litry na m3 ]

Powiązane tematy z artykułem: litry na m3 olx łódzkie projekt przyłącza wodociągowego cena