Ze swiata architektury – Bargellino Plug & Play – zwycięski projekt / Ciclostile Architettura

Dzięki uprzejmości Ciclostile Architettura Propozycja Bargellino Plug & Play do rewitalizacji obszarów Bargellino w miastach działa jako zestaw oprogramowania do zarządzania, z którego użytkownik może czerpać korzyści i korzystać ze zintegrowanego systemu logistyki, usług i jakości.
Zaprojektowany przez Ciclostile Architettura, wyrażenie.
Plug and play.
jest stosowany w języku programowania w odniesieniu do technologii, które mogą być wykorzystane w systemie sprzętowym bez określonej procedury instalacji przez użytkownika.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Bargellino pojawia się jako system sprzętowy, charakteryzujący się bardzo szczególnym uwarunkowaniem terytorialnym i strategicznym, będący częścią bolońskiego Aerotropolis.
Użytkownicy Bargellino to osoby, które logując się w jego obszarze, nawet jeśli tylko przez krótki okres, decydują się na życie lub pracę w jego systemie.
Rozpocznie się proces wspólnej ponownej kwalifikacji, a każdy aktor lub użytkownik może wybrać poziom uczestnictwa w zdefiniowanej ogólnej strategii.
Dzięki uprzejmości Ciclostile Architettura Głównym celem konkursu jest określenie hipotezy o rozmieszczeniu kwadrantu terytorialnego Bargellino, zapożyczonego z uwarunkowań i szansy wynikającej z bliskości lotniska i bliskości głównych systemów transportu, ale również ze szczególnej i korzystnej pozycji zakresu produkcyjnego w stosunku do miasta powiatowego.
Dzięki uprzejmości Ciclostile Architettura Konkurs jest również ukierunkowany na otrzymywanie wskazań i punktów planowania dopasowanych do krótkich interwencji priorytetowych: plan miejscowy 01 – poprawa mobilności poprzez zmianę układu ruchu; – poprawa dostępności z zewnętrznej rentowności, która rozwiązuje krytyczne węzły; – umożliwienie kontroli na terytorium w celu zwiększenia bezpieczeństwa miejskiego; – zwiększenie i ustanowienie wewnętrznych cech miast, takich jak stacja SFM i wiele centrów usług.
– identyfikacja istniejących skupisk miejskich w celu pilnego poddania jednolitej transformacji; – zakładając rewizję narzędzi planowania przestrzennego dotyczących funkcji, zastosowań i dynamiki dostosowanych do zwiększenia atrakcyjności systemu miejskiego.
Architekci: Ciclostile Architettura / Giacomo Beccari, Gaia Calamosca, Alessandro Miti Lokalizacja: Calderara di Reno, Bolonia, Włochy Team: Alberto Giancani, Laura Solmi, Marco Reggiani Klient: Gmina | Calderara di Reno Status: Zwycięzcy konkursu + projekt wstępny Typ: Urban design Rozmiar: 900 000 m2 Rok: 2012
[hasła pokrewne: woliera dla kota, dachówka karpiówka wymiary, jak działa pompa ciepła ]

Powiązane tematy z artykułem: dachówka karpiówka wymiary jak działa pompa ciepła woliera dla kota