Nowoczesna architektura : Wejście do centrum handlowego Green Walking Mall / Unika

Dzięki uprzejmości Unika Znajduje się w obszarze Lwów, Ukraina z niedokończonych budynków, propozycja dla Green Walking Mall jest pomyślana jako program włączenia do istniejącej dzielnicy Bazar do otaczających struktur miejskich.
Zaprojektowany przez Unika Architecture & Urbanism, odbywa się poprzez nową strukturę planowania, która instaluje niedziałające łącza z sąsiednimi kwartałami.
Ich konstrukcja dodaje wyrazistości skomplikowanym liniom pieszym i chaotycznemu planowaniu, w tym programowi istniejącej przestrzeni do otaczających struktur miejskich.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Istnieje spontanicznie zbudowany rynek z chaotycznym planowaniem, niewygodnymi przejściami i mylącymi połączeniami wizualnymi.
Dzielnica Bazar jest oddzielona od otaczających struktur miejskich poprzez zamknięty charakter i dośrodkową komunikację wewnętrzną.
Ich konstrukcja staje się możliwa dzięki niezmiennemu ruchowi: powolnemu mijaniu, chodzeniu i kupowaniu, szybkiemu centrum tranzytowemu, jeździe na rowerze po nowych drogach i przywracaniu dobrych połączeń wzrokowych.
Dzięki uprzejmości Unika Green Walking Mall jest przemyśleniem koncepcji Bazaru.
To zachowuje podstawową funkcję.
handel.
Proponujemy wypełnienie go nowymi funkcjami.
Będziesz potrzebował go, aby stać się miejską przestrzenią publiczną na żywo.
Dodajemy również dobry kawałek Green Space, którego brakuje w tym miejscu.
Zielone dachy są kontynuacją istniejących zielonych stref.
do zielonej pętli.
Plus zielony park, umiejscowiony wewnątrz centrum handlowego, daje możliwość przekroju przez ciągłe zielone przestrzenie.
Dzięki uprzejmości Unika Główną ideę non-stop-walking w pomieszczeniach i na zewnątrz, wzdłuż chodników, mostów, ramp i w połączeniu z ruchem rowerowym zapewnia pełny dostęp do wszystkich obszarów, objętości i funkcji z dużą ilością zabawy z chodzenia.
Dzięki uprzejmości Unika Architekci: Unika Architecture & Urbanism Lokalizacja: Lviv, Ukraine Klient: OPENGAP, AlterMall competition Typ: Competition Rok: 2012
[więcej w: elgrom olsztyn, m3 na litry, osuszanie gruntów ]

Powiązane tematy z artykułem: elgrom olsztyn m3 na litry osuszanie gruntów