Budownictwo i architektura : AD Recommends: Best of the Week

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku wielu z was mogło nie zauważyć dobrych tytułów opublikowanych w zeszłym tygodniu.
Sprawdź nasz mały wybór najlepszych po przerwie.
BR House / Marcio Kogan Jeśli chodzi o propozycję architektoniczną, dom BR znajdujący się na wsi nie może być bardziej intrygujący: usytuowany w gęstym i imponującym Lesie Deszczowym, opisującym i penetrującym obszar, dominuje wszystkie zmysły.
Okoliczności, od samego początku, stawiają fundamentalne pytania dla architektury: w jaki sposób architektura może się zaprezentować i, jeśli się prezentuje, w jaki sposób może celowo pokazać się jako konstrukcja.
(czytaj więcej.) Vasconcelos Library / Alberto Kalach Projekt integruje bibliotekę publiczną z ogrodem botanicznym.
250-metrowa stal, beton i szklana konstrukcja otoczona zielenią i wodą.
Mexico City jest jednym z największych, najbardziej zanieczyszczonych i agresywnych środowisk miejskich na świecie.
Uważamy, że planowanie budynków finansowanych ze środków publicznych powinno zawsze zachęcać do poszerzania wolnych od samochodów terenów otwartych i zieleni (czytaj więcej.) Przewodnik po mieście w architekturze: San Francisco W tym tygodniu przedstawiamy nasz przewodnik po serii Architektura City Guide z San Francisco.
Dziękuję wszystkim naszym czytelnikom za dodanie w zeszłym tygodniu ich budynków, w których nie można przegapić.
Mamy nadzieję, że twoje komentarze znajdą się poniżej również w tym tygodniu (czytaj więcej.) Cox Communications Distribution Center / el dorado Strona to lekki przemysłowy park biurowy z konwencjonalnymi budynkami pudełkowymi, głównie z lat 60.
i 70.
XX wieku, znajdujący się w Topeka w stanie Kansas.
Cox Communications Distribution Center to pierwszy budynek w parku, który zostanie odnowiony, ponieważ właściciel zdecydował się na przebudowę całego parku w ciągu najbliższych kilku lat.
Przy ograniczonym budżecie, architekci eldorado zostali poproszeni o stworzenie innowacyjnego, ale prostego tonu do przyszłego rozwoju (czytaj więcej.) Budynek cmentarza w Erlenbach / AFGH Budynek cmentarza w Erlenbach mieści obiekty dla odwiedzających dla cmentarza w Erlenbach.
Zaprojektowane przez AFGH, architektów Andreasa Fuhrimanna i Gabrielle Hächler, budynek obejmuje pomieszczenie do ceremonii, dwa pomieszczenia dla strażników, poczekalnię i usługi ganku.
Wykonaj przerwę, aby zobaczyć więcej zdjęć i rysunków tego projektu (czytaj więcej.)
[przypisy: schody warunki techniczne, dachówka karpiówka wymiary, waga prętów zbrojeniowych ]

Powiązane tematy z artykułem: dachówka karpiówka wymiary schody warunki techniczne waga prętów zbrojeniowych