Architektura 21szego wieku : Konkurs wieżowców eVolo 2011

Przypominamy, że zbliża się termin rejestracji konkursu wieżowców eVolo 2011.
Zarejestruj się tutaj 11 stycznia 2011 r., Aby wziąć udział w forum eVolo przeznaczonym do dyskusji, opracowywania i promowania innowacyjnych koncepcji gęstości pionowej.
eVolo ma przyjemność zaprosić studentów, architektów, inżynierów i projektantów z całego świata do wzięcia udziału w konkursie wieżowców w 2011 roku.
Więcej po przerwie.
Celem tego konkursu jest ponowne zdefiniowanie tego, co rozumiemy jako wieżowiec i zainicjowanie nowego architektonicznego dyskursu odpowiedzialności ekonomicznej, środowiskowej, intelektualnej i percepcyjnej, który może ostatecznie zmienić nasze miasta i poprawić nasz styl życia.
Dzięki uprzejmości eVolo Wykorzystanie nowych materiałów, technologii, estetyki i nowatorskich organizacji przestrzennych wraz z badaniami nad globalizacją, elastycznością, zdolnościami adaptacyjnymi i cyfrową rewolucją to niektóre z wielowarstwowych elementów, które uczestnicy powinni wziąć pod uwagę.
Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących strony, programu lub rozmiaru.
Celem jest zapewnienie maksymalnej swobody uczestnikom, aby zaangażować projekt bez ograniczeń w najbardziej twórczy sposób.
Czym jest drapacz chmur w XXI wieku.
Jakie są historyczne, kontekstowe, społeczne, miejskie i środowiskowe obowiązki tych mega-struktur.
[podobne: m3 na litry, olx łódzkie, moc pompy ]

Powiązane tematy z artykułem: m3 na litry moc pompy olx łódzkie